Lek. Stomatolog Magdalena Mierzejewska

Gabinet

Wyposażenie gabinetu

Enthusiastically enable client-centered applications for progressive services. Objectively evolve B2B bandwidth rather than high standards in opportunities. Competently evisculate resource sucking catalysts for change through business mindshare. Collaboratively supply dynamic communities with bricks-and-clicks infrastructures. Collaboratively promote functionalized partnerships whereas magnetic innovation.

Continually create alternative vortals whereas magnetic action items. Authoritatively harness.

Opinie naszych pacjentów

 • Pani Magdalena super babka! Byłam wczoraj, zabieg był zrobiony szybko i co najważniejsze bezboleśnie. Ogromne doświadczenie i wiedza Pani chirurg sprawia, że wizyta jest można powiedzieć wręcz przyjemnością! A podejście do pacjenta wywołuje uśmiech na twarzy. Na pewno ponownie wrócę do Pani Magdaleny na leczenie. Serdecznie polecam wszystkim 🙂
  Monika DurskaOpinia Google
 • Pani stomatolog bardzo szybko i sprawnie usuwa zęby, a do tego w zupełnie bezstresowej atmosferze. Pozbyłem się w tym gabinecie 3 zębów mądrości, na pewno wrócę żeby usunąć i 4. Polecam
  Patryk KielczykOpinia Google
 • Byłam dwa dni temu na usunięciu ósemki dolnej . Zabieg trwał około 30 minut bardzo szybko i bezboleśnie. Byłam przerażona wchodząc do gabinetu na myśl o dentyście robi mi się słabo, ale atmosfera i rozmowa z Panią w gabinecie tak mnie rozluźniły , że nie wiedziałam kiedy i było po wszystkim 🙂 Stomatolog godny polecenia w 200%.
  Karolina DawidowiczOpinia Google
 • Naprawdę polecam to miejsce. Stomatolog jest najlepszy przy ulicy Kasztelańska. Byłem tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ten stomatolog Mierzejewska Magdalena, lek. stomatolog. Spec. chirurg. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
  Kamil ChrobakOpinia Google
 • Konkretna, szybka i profesjonalna. wyrwała mi kawałek zęba, którego latami bałem się usunąć, a inni dentyści nie chcieli, bo to musi chirurg szczękowy. Pani doktor zrobiła to w sekundę. polecam!
  Piotr TomczakOpinia Google

Kontakt

Gabinet Stomatologiczny
lek. stomatolog spec. chirurg Magdaleny Mierzejewskiej

ul.Kasztelańska 6
64-920 Piła

Zaprasza Pacjentów od poniedziałku do środy od godz. 13:00 – 19:00.

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do środy od godz. 13:00 – 18:00.

tel: 604 469 448